سایت سرگرمی و تفریحی,عکس,اس ام اس,سریال,دانلود,آهنگ,خبر,مدل لباس,خانواده,پورتال,فال و طالع بینی,داستان,ورزشی,دانستنی جنسی,بازیگران,سینما,پزشکی و سلامت

تغییر شکل عجیب جمجمه یک مرد!!!!

 ۲ آبان ۱۳۹۱
 175 بازدید

طراحی سایت

افزایش بازدید وب سایت

تغییر شکل عجیب جمجمه یک مرد!!!!

 

این مرد 21 ساله بریزیلی که هویت آن منتشر نشده است از سن 19 سالگی به بیماری نادری به نام ” Cutis verticis gyrate “دچار شده است که باعث تغییر شکل جمجه او شده است.

 

در صورتی که از بالا به سر این بیمار نگاه می کنید تصور می کنید که در زیر پوست او جمجمه ای نبوده و این مغز بیمار است که به آن شکل در زیر پوست قرار دارد. بیمار مبتلاء به این بیماری در ناحیه مورد نظر دچار پدیده “نرمی استخوان” می شود.

این بیماری در سال 1837 برای اولین بار شناسایی شده و تا به امروز دلیل واقعی آن برای پزشکان مشخص نشده است. بنا بر نظر کارشناسان این بیماری بیشتر در مردان ظاهر می شود.

دکتر ” کارن شونس ” پزشک معالج این بیمار در شهر “سانتیا ماریا” برزیل می گوید: این بیماری خطر جانی آنچنانی ندارد و بیشتر مشکل مورد نظر در مورد بیماران مبتلاء به این بیماری مسئله زیبایی و ظاهر سر است.

این پزشک اضافه می کند: البته بیمار من به خوبی توانسته است با این مشکل کنار بیاید و به احتمال زیاد بخشی از مشکلات ظاهری او نیز با عمل جراحی حل خواهد شد.

نظراتنظر خود را ارسال کنید

(نمايش داده نمي شود)

پاپ آپ
طراحی سایت در اهواز