سایت سرگرمی و تفریحی,عکس,اس ام اس,سریال,دانلود,آهنگ,خبر,مدل لباس,خانواده,پورتال,فال و طالع بینی,داستان,ورزشی,دانستنی جنسی,بازیگران,سینما,پزشکی و سلامت

تائید حضور باوئرمان در باشگاه روسی+ سند

 ۱۰ آبان ۱۳۹۴
 16 بازدید

طراحی سایت

افزایش بازدید وب سایت

تائید حضور باوئرمان در باشگاه روسی+ سند

اخبار,اخبارورزشی ,باشگاه کراسنی اوکتیبار

در حالی که فدراسیون بسکتبال اعلام کرده باوئرمان با تیم روسی قرار داد نبسته اما وب سایت رسمی باشگاه کراسنی اوکتیبار روسیه بازگشت باوئرمان به این تیم را رسما اعلام کرد.

وب سایت باشگاه کراسنی اوکتیبار اعلام کرد که باوئرمان به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شده است. سایت رسمی این باشگاه با تیتر “باوئرمان خوش آمدی” رزومه کاری این مربی را هم در ادامه خبرش منتشر کرده است. همچنین در سایت این باشگاه در خبری جداگانه اعلام شده که کریل بولشاکف از اوکراین نیز دستیار باوئرمان خواهد بود.

پیش از این هم رسانه‌های آلمانی به نقل از توئیتر رسمی باشگاه کراسنی اوکتیبار خبر سرمربی‌گری باوئرمان را اعلام کرده بودند.

در سایت این باشگاه رزومه کاری باوئرمان به شرح زیر منتشر شده است:

دیرک باوئرمان در ۱۰ دسامبر ۱۹۵۷ در اورهوازن آلمان متولد شد. او در ابتدا بازیکن باشگاه کرفلد آلمان بود. باوئرمان در سال ۱۹۸۶ اولین مربیگری خود را تجربه کرد. او در آن سال به آمریکا رفت و دستیار مربی تیم بسکتبال “فرسنو استیت بولداگز” شد. او سه سال در NCAA فعالیت کرد و دوباره به آلمان بازگشت.

اخبار,اخبارورزشی ,باشگاه کراسنی اوکتیبار

خبر بازگشت باوئرمان به باشگاه روسی
در فصل ۱۹۸۸ – ۱۹۸۹ باوئرمان به عنوان دستیار سرمربی در باشگاه بایرن ۰۴ استخدام شد. یک سال بعد او سرمربی این تیم شد. باوئرمان هفت سال پیاپی بایرن را در مسابقات قهرمانی بوندسلیگا رهبری کرد و چهار بار با این تیم قهرمان آلمان شد.

او در سال ۱۹۹۸ بایرن را ترک کرد و پس از آن سرمربی تیم‌های “اوستنده” بلژیک، “هاگن” آلمان و “دافینس آمینتاس” یونان شد.

باوئرمان در سال ۲۰۰۱ دوباره سرمربیگری یک تیم آلمانی به نام “بامبرگ” را بر عهده گرفت. هفت سال او در این باشگاه فعالیت کرد. در طول مربیگری باوئرمان در بامبرگ این تیم توانست به جمع ۱۶ تیم برتر لیگ اروپا راه یابد.

در سال ۲۰۰۳ باوئرمان سرمربیگری تیم ‌ملی آلمان را برعهده گرفت و ۹ سال در این سمت باقی ماند. در تمام این مدت تیم ‌ملی آلمان تنها یک تورنمنت بزرگ (المپیک ۲۰۰۴) را از دست داد.

اخبار,اخبارورزشی ,باشگاه کراسنی اوکتیبار

خبر معرفی کریل بولشاکف از اوکراین به عنوان دستیار باوئرمان
در سال ۲۰۰۶ تیم ‌ملی آلمان با باوئرمان به یک چهارم نهایی جا‌م جها‌نی رسید. در سال ۲۰۰۵ نیز این تیم در مسابقات قهرمانی اروپا مقام دوم را کسب کرد.

در سال‌های اخیر باوئرمان بر روی حضور در تیم‌های باشگاهی تمرکز کرده است. پیش از این که او برای اولین بار سرمربی کراسنی اوکتیبار شود، سرمربی تیم ‌ملی لهستان بود. او با این تیم به فینال یورو بسکت ۲۰۱۳ راه یافت.

بعد از ترک کراسنی اوکتیبار باوئرمان سرمربی تیم ‌ملی ایران شد و توانست با تیم ‌ملی ایران مدال برنز مسابقات قهرمانی آسیا را کسب کند.

نظراتنظر خود را ارسال کنید

(نمايش داده نمي شود)

پاپ آپ
طراحی سایت در اهواز